Vijfentwintigste Budelse Trimloopserie 2013

Uitslag loop 29 Mei


600 meter jongens t/m 6 jaar

1

  Verheijen Bas

   2.51

2

  Duisters Daan

   3.01

3

  Bergs Keno

   3.05

4

  Fransen Daan

   3.17

5

  Meer v d Nino

   3.17

6

  Fransen Ruben

   3.25

7

  Kursten Merlijn

   3.34

8

  Keijsers Jordy

   3.41

9

  Smeets Ruben

   3.49


600 meter meisjes t/m 6 jaar

1

  Aendekerk Doris

   3.00

2

  Oorschot van Faye

   3.18

3

  Beerten Jilke

   3.21

4

  Sluijsmans Lijnn

   3.31

5

  Fonteijn Selma

   3.33

6

  Keijsers Quinty

   3.38

7

  Derks Lonneke

   3.39

8

  Smeets Amber

   4.21

9

  Drks Bregje

   4.27

10

  Derks Flootje

   4.50


Jongens 600m

1

  Philippe Brecht

   2.18

2

  Adams Finn

   2.23

3

  Laat de Jens

   2.23

4

  Kok de Sven

   2.26

5

  Derks Jasper

   2.28

6

  Lier van Bram

   2.30

7

  Govers Siem

   2.31

8

  Crocq du Tijn

   2.34

9

  Belien Sam

   2.40

10

  Laat de Siem

   2.45

11

  Damen Bas

   2.46

12

  Beerten Tjerk

   2.48

13

  Duisters Luuk

   2.48

14

  Moons Loek

   2.48

15

  Hegge Tom

   2.49

16

  Mejl van Niels

   2.49

17

  Smeets Rowan

   2.49

18

  Berndsen Tim

   2.49

19

  Smeets Joeri

   2.51

20

  Erp v Jarno

   2.52

21

  Valkenburg Jannes

   2.52

22

  Bergs Devin

   2.53

23

  Mierlo v Quinten

   2.54

24

  Stam Jip

   2.55

25

  Schepens Noah

   2.56

26

  Spronk Bram

   2.58

27

  Berg v d Quinten

   2.59

28

  Fonteijn Marvin

   3.06

29

  Meer v d Lago

   3.08


Meisjes 600m

1

  Martens Janne

   2.38

2

  Spee Marit

   2.48

3

  Laat de Evi

   2.50

4

  Linders Anouk

   3.00

5

  Kessel v Kim

   3.05

6

  Wekken v d Emmi

   3.09

7

  Valkenburg Lize

   3.12

8

  Oorschot van Faye

   3.18

9

  Fransen Merel

   3.20


Jongens 1000m

1

  Philippe Jasper

   3.21

2

  Vos Jordy

   3.23

3

  Oorschot van Nick

   3.24

4

  Martens Rein

   3.25

5

  Vos Sieme

   3.28

6

  Spee Jochem

   3.29

7

  Spee Wouter

   3.33

8

  Heesakkers Ties

   3.37

9

  Meijl van Harm

   3.41

10

  Thiel v d Ruben

   3.45

11

  Fonteijn Rowan

   4.00

12

  Meer v d Arno

   4.09

13

  Rademaekers Gino

   4.43


Meisjes 1000m

1

  Schildermans Floor

   3.34

2

  Stolman Rune

   3.45

3

  Brouns Sanne

   4.12

4

  Hegge Esme

   4.15

5

  Hegge Isabel

   5.17


Jongens 1500m

1

  Heesakkers Luuk

   6.30

2

  Moons Daan

   8.22


Meisjes 1500m

1

  Houben Suzan

   7.50


Heren 3500m tot 40 jaar

1

  Mierlo Jeroen

   13.02

2

  Philippe Jasper

   13.05

3

  Bernsen Jorn

   14.15


Heren 3500m 40 tot 50 jaar

1

  Ettinger van Rob

   13.18

2

  Vlierden Johan

   13.29

3

  Fonteijn Mark

   15.41

4

  Houben Henny

   19.27


Heren 3500m 50 tot 60 jaar

1

  Groenen Marcel

   13.50

2

  Naus Jack

   14.24

3

  Knapen Henk

   14.25

4

  Mommers Jan

   15.18

5

  Geurts Jules

   19.39


Heren 3500m 60 jaar en ouder

1

  Duisters Tonnie

   14.47

2

  Bree v Jan

   15.59

3

  Zegveld Jos

   17.22

4

  Nouwen Harrie

   19.08

5

  Peeters Thieu

   21.31

6

  Schoenmakers Peter

   28.47

7

  Heusen Gerard

   30.40


Dames 3500m tot 35 jaar

1

  Merks Anouk

   16.21

2

  Schildermans Floor

   17.01

3

  Stolman Rune

   17.04

4

  Looymans Marlou

   18.06

5

  Lamers Iris

   19.41

6

  Gerlings Birgit

   19.43

7

  Reumers Lore

   21.05

8

  Naus Natalie

   22.29


Dames 3500m 35 tot 45 jaar

1

  Maas Jeanne

   15.18

2

  Sluijsmans Marly

   15.19


Dames 3500m 45 tot 55 jaar

1

  Einden van den Linda

   14.32

2

  Groenen Liesbeth

   15.25

3

  Lammers Ria

   16.37

4

  Weert v Francien

   16.37

5

  Houben Olga

   17.54

6

  Briels Ingrid

   18.14

7

  Fleuren Corrie

   18.42

8

  Schuermans Arlette

   19.34

9

  Geurts Gerian

   19.39

10

  Rijkers Ria

   19.43


Dames 3500m 55 jaar en ouder

1

  Seggelen Annemie

   15.14

2

  Davits Marjo

   15.55

3

  Orbon Dimph

   18.40

4

  Keijsers Corrie

   19.09

5

  Stienen Maria

   28.56


Heren 7000m tot 40 jaar

1

  Dupree Eddy

   30.03

2

  Otterdijk van Geert

   30.30

3

  Wildenberg Sepp

   30.40


Heren 7000m 40 tot 50 jaar

1

  Moors Eddy

   25.40

2

  Philippe Rudi

   26.22

3

  Tijsma Jan Jauke

   34.33

4

  Martens Jan

   40.18


Heren 7000m 50 tot 60 jaar

1

  Donne Toon

   24.28

2

  Huysmans Francis

   26.32

3

  Hertogs Geert

   27.46

4

  Dullers Andre

   29.28

5

  Vlierden Hans v.

   31.14

6

  Maes John

   32.44

7

  Fleuren Vincent

   40.22


Heren 7000m 60 jaar en ouder

1

  Hermans Kees

   29.12

2

  Melick van Herman

   30.54

3

  Heesterbeek Andre

   34.24


Dames 7000m tot 35 jaar

1

  Ham v Sandra

   31.43

2

  Mommers Adielle

   36.47

3

  Mathijssen Edith

   36.47


Dames 7000m 35 tot 45 jaar

1

  Sterre v d Marjo

   33.48

2

  Vonken Crista

   34.37

3

  Riet v Irene

   40.18


Dames 7000m 45 tot 55 jaar

1

  Noten Ria

   34.32

2

  Desar Henriette

   36.48

3

  Kruijs v d Karin

   37.55

4

  Kuppens Ien

   40.19

5

  Gansewinkel v Monique

   41.27

6

  Kooken Rina

   41.53


Dames 7000m 55 jaar en ouder

1

  Vorst vd Anneke

   31.48

2

  Verhees Paula

   43.04


Heren 10500m tot 40 jaar

1

  Looymans Sander

   38.51

2

  Thijssen Maurice

   40.53

3

  Neven Wim

   42.01

4

  Thijssen Robbert

   47.40


Heren 10500m 40 tot 50 jaar

1

  Driessen Ronny

   37.02

2

  Laat de Eric

   38.41

3

  Merks Rene

   42.29

4

  Scheelen Stefan

   44.39

5

  Crocq du Eric

   47.18

6

  Star Bill

   47.35

7

  Aendekerk Johan

   53.41


Heren 10500m 50 tot 60 jaar

1

  Teunkens Karel

   38.09

2

  Swinnen Francis

   40.10

3

  Janssen Sylvain

   52.32

4

  Dejong Etienne

   54.43


Heren 10500m 60 jaar en ouder

1

  Janssen Harrie

   47.56


Dames 10500m 35 tot 45 jaar

1

  Peeters Anouk

   47.50

2

  Young Karen

   48.43

3

  Evens Helga

   48.55

4

  Laat de Helen

   50.02

5

  Geuns Martine

   54.42


Dames 10500m 45 tot 55 jaar

1

  Beerten Carla

   52.47

2

  Goey Helma

   54.13