Vierentwintigste Budelse Trimloopserie 2012

  Uitslag loop 13 Juni

600 meter meisjes t/m 6 jaar

1

  Spee Marit

   2.44

2

  Dirks Britt

   2.50

3

  Korten Nina

   2.55

4

  Aendekerk Doris

   3.15

5

  Beerten Jilke

   3.37

6

  Keijsers Quinty

   3.54

7

  Sluijsmans Lijnn

   3.56

8

  Kursten Gwen

   4.42


600 meter jongens t/m 6 jaar

1

  Moons Loek

   2.37

2

  Meijl v Niels

   2.38

3

  Smeets Rowan

   2.56

4

  Fonteijn Marvin

   3.03

5

  Verheijen Bas

   3.03

6

  Spronk Bram

   3.15

7

  Duisters Daan

   3.44

8

  Meer v d Nino

   3.48

9

  Kursten Merlijn

   4.09

 

Jongens 600m

1

  Vos Sieme

   2.10

2

  Spee Wouter

   2.12

3

  Duisters Chris

   2.19

4

  Meijl v Harm

   2.24

5

  Bogers Finn

   2.25

6

  Heiligen Bas

   2.31

7

  Duisters Luuk

   2.32

8

  Fonteijn Rowan

   2.33

9

  Lippuner Davo

   2.37

10

  Moons Loek

   2.37

11

  Meijl v Niels

   2.38

12

  Imade Desmond

   2.42

13

  Beerten Tjerk

   2.43

14

  Crocq du Tijn

   2.46

15

  Smeets Joeri

   2.48

16

  Smeets Rowan

   2.56

17

  Julian Bryan

   3.03

18

  Fonteijn Marvin

   3.03

19

  Verheijen Bas

   3.03

20

  Julian Jeffrey

   3.03

21

  Steijvers Wesley

   3.10

22

  Broos Wilzan

   3.11

23

  Spronk Bram

   3.15

24

  Duisters Daan

   3.44

25

  Meer v d Nino

   3.48

26

  Kursten Merlijn

   4.09


Meisjes 600m

1

  Voorwald Nina

   2.20

2

  Spee Marit

   2.44

3

  Dirks Britt

   2.50

4

  Martens Janne

   2.51

5

  Korten Nina

   2.55

6

  Aendekerk Doris

   3.15

7

  Beerten Jilke

   3.37

8

  Keijsers Quinty

   3.54

9

  Sluijsmans Lijnn

   3.56

10

  Kursten Gwen

   4.42


Jongens 1000m

1

  Beerten Luc

   3.12

2

  Heesakkers Luuk

   3.26

3

  Ambaum Dennis

   3.27

4

  Vos Jordy

   3.29

5

  Martens Rein

   3.30

6

  Spee Jochem

   3.31

7

  Heesakkers Ties

   3.36

8

  Hoof van Jesper

   3.39

9

  Willems Niels

   3.56

10

  Heijlighen Rick

   3.56

11

  Moons Daan

   4.13

12

  Bogers Youri

   4.30

13

  Crocq du Sil

   4.54


Meisjes 1000m

1

  Schildermans Floor

   3.35

2

  Bun v Eva

   3.40

3

  Imade Lucy

   3.44

4

  Vandenberk Gitte

   3.45

5

  Stolman Rune

   3.48

6

  Duisters Ilse

   3.58

7

  Moorsel v Robin

   4.00

8

  Aendekerke Janne

   4.00

9

  Maas Suze

   4.38


Jongens 1609m

1

  Heesakkers Math

   5.35

2

  Bernsen Jorn

   6.20

3

  Rademakers Vic

   6.47


Meisjes 1609m

1

  Houben Suzan

   7.54


Heren 3500m tot 40 jaar

1

  Duisters Teun

   11.52

2

  Lippuner Marcel

   12.54

3

  Naus Jimmy

   13.05

4

  Teeffelen van Twan

   13.26

5

  Fonteijn Mark

   15.13


Heren 3500m 40 tot 50 jaar

1

  Rijsingen van Leon

   15.06

2

  Cardinaal Frank

   17.05

3

  Cardinaal Wim

   17.08

4

  Houben Henny

   21.07


Heren 3500m 50 tot 60 jaar

1

  Teunkens Karel

   11.28

2

  Naus Jack

   13.24

3

  Groenen Marcel

   13.35

4

  Knapen Henk

   14.19

5

  Fleuren Vincent

   17.51

6

  Rijnders Antoon

   22.52


Heren 3500m 60 jaar en ouder

1

  Duisters Tonnie

   14.28

2

  Snijders Henk

   16.24

3

  Zegveld Jos

   16.57

4

  Nouwen Harrie

   17.17

5

  Aspers Wiel

   18.25

6

  Schoenmakers Peter

   20.32

7

  Heusen Gerard

   28.18


Dames 3500m tot 35 jaar

1

  Reumers Lore

   21.20


Dames 3500m 35 tot 45 jaar

1

  Maas Jeanne

   14.54

2

  Claaassen Gerry

   17.42


Dames 3500m 45 tot 55 jaar

1

  Lammers Ria

   16.45

2

  Schuurmans Arlette

   17.51

3

  Fleuren Corrie

   17.52

4

  Briels Ingrid

   17.54

5

  Maes Soeters Lenie

   23.00


Dames 3500m 55 jaar en ouder

1

  Seggelen Annemie

   14.43

2

  Stienen Maria

   29.00


Heren 7000m tot 40 jaar

1

  Nabben Pol

   23.16

2

  Gerlings Jos

   26.49

3

  Neven Wim

   27.14

4

  Broek van de Hans

   27.25

5

  Laar v.d. Hans

   27.36

6

  Leduc Pascal

   29.32

7

  Widenberg v d Sepp

   29.47

8

  Vercoelen Alexander

   29.55


Heren 7000m 40 tot 50 jaar

1

  Moors Eddy

   25.07

2

  Winters Twan

   26.02

3

  Hooghordel Frank

   26.54

4

  Keijsers Richel

   28.11

5

  Hegge John

   29.21

6

  Vlierden Johan

   30.37

7

  Aendekerk Johan

   31.45


Heren 7000m 50 tot 60 jaar

1

  Huysmans Francis

   26.09

2

  Hertogs Geert

   26.56

3

  Beerten Peter

   27.18

4

  Bogers Eric

   30.18

5

  Overman Hans

   31.25

6

  Boskeljon Louis

   31.29

7

  Boskeljon Wil

   31.29

8

  Maes John

   32.32

9

  Lauwers Wim

   32.32


Heren 7000m 60 jaar en ouder

1

  Melick van Herman

   31.10


Dames 7000m tot 35 jaar

1

  Ham v Sandra

   31.43

2

  Vanderbiesen Stephanie

   33.27


Dames 7000m 35 tot 45 jaar

1

  Soers Mirjam

   29.40

2

  Bernsen Jorine

   33.04

3

  Vonken Crista

   34.51


Dames 7000m 45 tot 55 jaar

1

  Noten Ria

   33.38

2

  Rijsingen v Anne Maria

   34.52

3

  Desar Henriette

   35.42

4

  Kruijs v d Karin

   36.52


Dames 7000m 55 jaar en ouder

1

  Vorst vd Anneke

   32.50


Heren 10500m tot 40 jaar

1

  Looymans Sander

   39.28

2

  Kunnen Rudolf

   42.27


Heren 10500m 40 tot 50 jaar

1

  Driessen Ronny

   36.34

2

  Moorsel v Patric

   38.04

3

  Schellingerhout Remco

   38.08

4

  Aggel v Marcel

   44.54

5

  Crocq du Eric

   48.28


Heren 10500m 50 tot 60 jaar

1

  Swinnen Francis

   38.21

2

  Vlierden Hans v.

   43.46

3

  Bussel van Mathieu

   44.12

4

  Brunenberg Eric

   53.24

5

  Janssen Sylvain

   56.45


Heren 10500m 60 jaar en ouder

1

  Hermans Kees

   45.30

2

  Hoeken Michel

   49.44


Dames 10500m tot 35 jaar

1

  Biessen v d Bigtis

   48.48


Dames 10500m 35 tot 45 jaar

1

  Peeters Aniek

   47.09

2

  Evens Helga

   50.14

3

  Geuns Martine

   53.24


Dames 10500m 45 tot 55 jaar

1

  Janssen Anita

   52.28


Dames 10500m 55 jaar en ouder

1

  Bruijnaers Tonnie

   47.29