Vierentwintigste Budelse Trimloopserie 2012

  Uitslag loop 30 Mei


600 meter meisjes t/m 6 jaar

1

  Spee Marit

   2.43

2

  Dirks Britt

   2.53

3

  Korten Nina

   2.59

4

  Aendekerk Doris

   3.19

5

  Beerten Jilke

   3.52

6

  Keijsers Quinty

   4.00

7

  Sluijsmans Lijnn

   4.20

8

  Kursten Gwen

   4.48

9

  Sluijsmans Feliz

   4.51


600 meter jongens t/m 6 jaar

1

  Moons Loek

   2.39

2

  Smeets Rowan

   2.48

3

  Verheijen Bas

   3.00

4

  Fonteijn Marvin

   3.00

5

  Spronk Bram

   3.10

6

  Meer v d Nino

   3.49

7

  Duisters Daan

   3.49

8

  Meijl v Niels

   3.52

9

  Kursten Merlijn

   4.13

 

Jongens 600m

1

  Aendekerk Sepp

   2.09

2

  Spee Wouter

   2.12

3

  Vos Sieme

   2.15

4

  Brecht Philippe

   2.18

5

  Duisters Luuk

   2.21

6

  Bogers Finn

   2.22

7

  Meijl v Harm

   2.27

8

  Lippuner Davo

   2.33

9

  Fonteijn Rowan

   2.35

10

  Laat de Jens

   2.35

11

  Heiligen Bas

   2.37

12

  Moons Loek

   2.39

13

  Beerten Tjerk

   2.42

14

  Imade Desmond

   2.43

15

  Adams Finn

   2.43

16

  Crocq du Tijn

   2.46

17

  Meer v d Lago

   2.46

18

  Laat de Siem

   2.46

19

  Smeets Rowan

   2.48

20

  Julian Jeffrey

   2.48

21

  Fonteijn Marvin

   3.00

22

  Verheijen Bas

   3.00

23

  Julian Bryan

   3.09

24

  Steijvers

   3.10

25

  Spronk Bram

   3.10

26

  Broos Wilzan

   3.10

27

  Berg Quinten

   3.13

28

  Martens Jellis

   3.13

29

  Smeets Joeri

   3.13

30

  Duisters Daan

   3.49

31

  Meer v d Nino

   3.49

32

  Meijl v Niels

   3.52

33

  Kursten Merlijn

   4.13


Meisjes 600m

1

  Voorwald Nina

   2.18

2

  Martens Janne

   2.43

3

  Spee Marit

   2.43

4

  Dirks Britt

   2.53

5

  Korten Nina

   2.59

6

  Aendekerk Doris

   3.19

7

  Beerten Jilke

   3.52

8

  Keijsers Quinty

   4.00

9

  Sluijsmans Lijnn

   4.20

10

  Kursten Gwen

   4.48

11

  Sluijsmans Feliz

   4.51


Jongens 1000m

1

  Beerten Luc

   3.12

2

  Philippe Jasper

   3.13

3

  Vos Jordy

   3.25

4

  Ambaum Dennis

   3.26

5

  Heesakkers Luuk

   3.27

6

  Bogers Youri

   3.28

7

  Martens Rein

   3.29

8

  Spee Jochem

   3.30

9

  Hoof van Jesper

   3.36

10

  Heijlighen Rick

   3.52

11

  Willems Niels

   4.00

12

  Moons Daan

   4.03

13

  Gennip van Zafir

   4.53

14

  Crocq du Sil

   4.53


Meisjes 1000m

1

  Schildermans Floor

   3.39

2

  Vandenberk Gitte

   3.45

3

  Stolman Rune

   3.48

4

  Moorsel v Robin

   3.53

5

  Duisters Ilse

   3.56

6

  Imade Lucy

   4.02

7

  Aendekerke Janne

   4.04

8

  Vonken Diede

   4.05

9

  Meijl v Carmen

   4.16

10

  Maas Suze

   4.18

11

  Martens Isa

   4.30


Jongens 1500m

1

  Heesakkers Math

   5.36

2

  Vlierden v Luuk

   8.00


Meisjes 1500m

1

  Houben Suzan

   7.28


Heren 3500m tot 40 jaar

1

  Duisters Teun

   12.10

2

  Lippuner Marcel

   13.17

3

  Teeffelen van Twan

   14.07


Heren 3500m 40 tot 50 jaar

1

  Cardinaal Wim

   17.29

2

  Cardinaal Frank

   17.35


Heren 3500m 50 tot 60 jaar

1

  Teunkens Karel

   11.35

2

  Groenen Marcel

   13.43

3

  Naus Jack

   14.05

4

  Knapen Henk

   14.20

5

  Fleuren Vincent

   18.28

6

  Rijnders Antoon

   24.37


Heren 3500m 60 jaar en ouder

1

  Duisters Tonnie

   14.18

2

  Snijders Henk

   16.35

3

  Zegveld Jos

   17.23

4

  Nouwen Harrie

   17.39

5

  Aspers Wiel

   18.46

6

  Schoenmakers Peter

   22.51

7

  Heusen Gerard

   29.30


Dames 3500m tot 35 jaar

1

  Reumers Lore

   22.05


Dames 3500m 35 tot 45 jaar

1

  Maas Jeanne

   14.54

2

  Sluijsmans Marly

   15.26

3

  Mennen Karin

   18.07


Dames 3500m 45 tot 55 jaar

1

  Groenen Liesbeth

   15.30

2

  Lammers Ria

   16.30

3

  Houben Olga

   17.29

4

  Schuurmans Arlette

   18.24

5

  Fleuren Corrie

   18.29

6

  Houben Olga

   18.29

7

  Briels Ingrid

   18.35

8

  Maes Soeters Lenie

   23.00


Dames 3500m 55 jaar en ouder

1

  Orbon Dimph

   18.07

2

  Stienen Maria

   29.30


Heren 7000m tot 40 jaar

1

  Nabben Pol

   24.10

2

  Laar v.d. Hans

   26.38

3

  Gerlings Jos

   27.56

4

  Vercoelen Alexander

   29.57

5

  Widenberg v d Sepp

   30.19

6

  Beks Koen

   30.55


Heren 7000m 40 tot 50 jaar

1

  Moors Eddy

   24.50

2

  Philippe Rudi

   25.41

3

  Winters Twan

   26.41

4

  Hooghordel Frank

   27.43

5

  Keijsers Richel

   28.49

6

  Vlierden Johan

   31.05

7

  Aendekerk Johan

   32.37


Heren 7000m 50 tot 60 jaar

1

  Huysmans Francis

   26.12

2

  Beerten Peter

   28.13

3

  Hertogs Geert

   28.30

4

  Overman Hans

   29.46

5

  Bogers Eric

   30.46

6

  Maes John

   32.00

7

  Boskeljon Wil

   33.51

8

  Lauwers Wim

   34.33


Heren 7000m 60 jaar en ouder

1

  Melick van Herman

   31.58

2

  Peeters Thieu

   44.04


Dames 7000m tot 35 jaar

1

  Ham v Sandra

   31.50


Dames 7000m 35 tot 45 jaar

1

  Soers Mirjam

   29.57


Dames 7000m 45 tot 55 jaar

1

  Noten Ria

   34.27

2

  Rijsingen v Anne Maria

   35.45

3

  Desar Henriette

   36.59


Dames 7000m 55 jaar en ouder

1

  Vorst vd Anneke

   33.51

2

  Palmans Mia

   34.33


Heren 10500m tot 40 jaar

1

  Broek van de Hans

   42.56

2

  Kunnen Rudolf

   43.31

3

  Neven Wim

   44.34


Heren 10500m 40 tot 50 jaar

1

  Schellingerhout Remco

   37.56

2

  Moorsel v Patric

   39.44

3

  Laat de Eric

   41.06

4

  Merks Rene

   42.31

5

  Stultiens Bob

   44.08

6

  Aggel v Marcel

   46.06

7

  Hegge John

   47.18

8

  Crocq du Eric

   49.38


Heren 10500m 50 tot 60 jaar

1

  Vlierden Hans v.

   43.47

2

  Bussel v mathieu

   45.43

3

  Dejong Etienne

   57.28

4

  Janssen Sylvain

   60.01


Heren 10500m 60 jaar en ouder

1

  Hermans Kees

   45.56

2

  Hoeken Michel

   51.00


Dames 10500m tot 35 jaar

1

  Biessen v d Bigtis

   52.14


Dames 10500m 35 tot 45 jaar

1

  Peeters Aniek

   48.33

2

  Evens Helga

   50.19

3

  Vonken Crista

   55.05

4

  Geuns Martine

   57.29


Dames 10500m 45 tot 55 jaar

1

  Swinnen Margot

   46.55


Dames 10500m 55 jaar en ouder

1

  Bruijnaers Tonnie

   49.47