Drieëntwintigste Budelse Trimloopserie 2011

Uitslag loop 29 juni

Jongens 600m

1

  Philippe Jasper

   2.05

2

  Osama Louadi

   2.15

3

  Aendekerk Sepp

   2.18

4

  Vos Sieme

   2.19

5

  Heesakkers Ties

   2.20

6

  Duisters Cris

   2.23

7

  Spee Wouter

   2.25

8

  Hoof van Jesper

   2.30

9

  Thiel v Ruben

   2.35

10

  Meijl v Harm

   2.35

11

  Raay te Ruben

   2.37

12

  Vlierden v Twan

   2.39

13

  Hendriks Stan

   2.42

14

  Clerkx Sem

   2.42

15

  Imade Desmond

   2.43

16

  Duisters Luuk

   2.45

17

  Bogers Finn

   2.46

18

  Vonken Jan

   2.48

19

  Beerten Tjerk

   2.49

20

  Fonteijn Rowan

   2.51

21

  Smeets Joeri

   2.52

22

  Moortgat Pieter

   2.52

23

  Laat de Jens

   2.54

24

  Bouhad Khalid

   2.57

25

  Damen Dries

   2.57

26

  Gennip Zafir

   2.59

27

  Crocq du Tijn

   3.00

28

  Laat de Siem

   3.00

29

  Raaij te Jesse

   3.00

30

  Crocq du Sil

   3.03

31

  Mejl van Niels

   3.11

32

  Smeets Rowan

   3.11

33

  Martens Jellis

   3.19

34

  Louadi Zine-edine

   3.21

35

  Moons Loek

   3.23

36

  Moortgat Jelle

   3.25

37

  Fonteijn Marvin

   3.33

38

  Verheijen Bas

   3.47

39

  Duisters Daan

   4.26

40

  Verweerden Kay

   4.48

41

  Kursten Merlijn

   4.48


Meisjes 600m

1

  Damen Sophie

   2.30

2

  Duisters Ilse

   2.33

3

  Vercoelen Kim

   2.40

4

  Martens Isa

   2.50

5

  Martens Janne

   3.00

6

  Laat de Evi

   3.00

7

  Lammers Luuke

   3.01

8

  Balogiannis Luna

   3.07

9

  Egberts Eline

   3.09

10

  Egberts Femke

   3.13

11

  Bergmans Loes

   4.12

12

  Lammers Zenna

   4.14


Jongens 1000m

1

  Louadi Achraf

   3.17

2

  Heesakkers Math

   3.19

3

  Beerten Luc

   3.28

4

  Heesakkers Luuk

   3.30

5

  Martens Rein

   3.31

6

  Vos Jordy

   3.38

7

  Spee Jochem

   3.44

8

  Stevens Glen

   3.53

9

  Bogers Youri

   3.59

10

  Bergmans Bas

   3.59

11

  Raay te Thomas

   4.05

12

  Staalduinen Thijn

   4.05

13

  Eijk van Niek

   4.06

14

  Moons Daan

   4.13

15

  Rijks Ramon

   4.13

16

  Verkoelen Bas

   4.17

17

  Diemieter Mitko

   4.20

18

  Vonken Niel

   4.30

19

  Lamers Job

   4.30

20

  Mennen Luuk

   4.39

21

  Hegge Sem

   4.48


Meisjes 1000m

1

  Swinnen Linde

   3.48

2

  Vonken Diede

   3.55

3

  Imade Lucy

   4.05

4

  Soers Naomi

   4.13

5

  Moorsel v Romy

   4.15

6

  Neijssen Sannah

   4.17

7

  Vonken Sanne

   4.37


Jongens 1500m

1

  Rademakers Vic

   6.31

2

  Hardy Erwin

   7.08


Meisjes 1500m

1

  Beelen Maxime

   6.54

2

  Rijdt van de Aafje

   7.11

3

  Houben Susan

   7.43

4

  Moorsel Kim

   8.01

5

  Rijdt van de Nikki

   8.48


Heren 3500m tot 40 jaar

1

  Duisters Teun

   12.22

2

  Mierlo Jeroen

   12.43

3

  Janssen Rob

   12.58

4

  Feijen Mathijs

   14.07

5

  Broers Teun

   14.28

6

  Naus Jim

   14.51

7

  Verheijen Dave

   14.59

8

  Mulder Guillermo

   15.18

9

  Mierlo v Marc

   15.44

10

  Fonteijn Mark

   15.56

11

  Wildenberg v d Sepp

   16.01


Heren 3500m 40 tot 50 jaar

1

  Teunkens Karel

   11.31

2

  Ettinger v Rob

   13.38

3

  Geurts Jules

   18.20


Heren 3500m 50 tot 60 jaar

1

  Naus Jack

   13.05

2

  Rijnders Antoon

   21.29

3

  Maes Jan

   30.07


Heren 3500m 60 jaar en ouder

1

  Aspers Wiel

   13.38

2

  Hermans Kees

   14.00

3

  Wildenberg v d Henk

   16.00

4

  Laat de Jan

   16.01

5

  Zegveld Jos

   17.18

6

  Nouwen Harrie

   17.31

7

  Schoenmakers Peter

   19.41


Dames 3500m tot 35 jaar

1

  Feijen Eefje

   15.36

2

  Vossen Miranda

   22.16


Dames 3500m 35 tot 45 jaar

1

  Weert v Francien

   17.04


Dames 3500m 45 tot 55 jaar

1

  Seggelen Annemie

   14.46

2

  Einden v d Lina

   14.50

3

  Groenen Liesbeth

   16.10

4

  Lammers Ria

   16.55

5

  Nies Jose

   17.33

6

  Desar Henriette

   17.58

7

  Briels Ingrid

   18.09

8

  Geurts Gerian

   18.20

9

  Maes Soeters Lenie

   22.09


Dames 3500m 55 jaar en ouder

1

  Orbon Dimph

   17.25

2

  Iken Anne

   19.59

3

  Stienen Maria

   30.07


Heren 7000m tot 40 jaar

1

  Laar v.d. Hans

   26.46


Heren 7000m 40 tot 50 jaar

1

  Moors Eddy

   25.46

2

  Rijsingen van Leon

   32.54


Heren 7000m 50 tot 60 jaar

1

  Huysmans Francis

   27.28

2

  Beerten Peter

   27.30

3

  Hertogs Geert

   27.45

4

  Dullers Andre

   29.23

5

  Maes John

   30.43

6

  Boskeljon Wil

   31.12

7

  Overman Hans

   31.15

8

  Boskeljon Louis

   32.44

9

  Jansen Bern

   38.04

10

  Dejong Etienne

   38.41


Heren 7000m 60 jaar en ouder

1

  Sleurs Jan

   27.36

2

  Melick v Herman

   32.33

3

  Beenders Jos

   43.43


Dames 7000m tot 35 jaar

1

  Litjens Marielle

   34.19


Dames 7000m 35 tot 45 jaar

1

  Sterre v d Marjo

   33.01

2

  Geuns Martine

   37.38

3

  Kessels Sakia

   37.45

4

  Mennen Karin

   37.53


Dames 7000m 45 tot 55 jaar

1

  Emmers Anita

   33.18

2

  Rijsingen v Anne Maria

   34.08

3

  Kruijs v d Karin

   37.45

4

  Rijkers Ria

   40.58


Heren 10500m tot 40 jaar

1

  Looymans Sander

   41.07

2

  Broek v d Hans

   42.04

3

  Ledoc Pascal

   42.10

4

  Vlierden Johan

   46.09


Heren 10500m 40 tot 50 jaar

1

  Swinnen Francis

   37.53

2

  Laat de Eric

   40.16

3

  Merks Rene

   42.46

4

  Aggel v Marcel

   45.11

5

  Crocq du Eric

   47.49

6

  Retera Bart

   54.19


Heren 10500m 50 tot 60 jaar

1

  Vlierden Hans v.

   43.53

2

  Aerts Jean

   49.38

3

  Janssen Harrie

   50.42

4

  Liht v Rigo

   51.45

5

  Janssen Sylvain

   58.20


Heren 10500m 60 jaar en ouder

1

  Hulsmans Pierre

   52.54


Dames 10500m 45 tot 55 jaar

1

  Noten Ria

   50.36