Drieëntwintigste Budelse Trimloopserie 2011

 Uitslag loop 18 Mei

Jongens 600m

1

  Osama Louadi

   2.17

2

  Aendekerk Sepp

   2.18

3

  Duisters Cris

   2.21

4

  Spee Wouter

   2.24

5

  Vos Sieme

   2.29

6

  Vlierden v Twan

   2.34

7

  Vonken Jan

   2.35

8

  Raay te Ruben

   2.35

9

  Hoof van Jesper

   2.38

10

  Meijl v Harm

   2.38

11

  Bogers Finn

   2.42

12

  Clerkx Sem

   2.42

13

  Thiel v Ruben

   2.44

14

  Bouhad Khalid

   2.45

15

  Hendriks Stan

   2.47

16

  Duisters Luuk

   2.47

17

  Gennip Zafir

   2.47

18

  Fonteijn Rowan

   2.50

19

  Smeets Joeri

   2.50

20

  Dejaeger Yoeri

   2.52

21

  Raaij te Jesse

   2.52

22

  Adams Finn

   2.56

23

  Beerten Tjerk

   2.56

24

  Imade Desmond

   2.57

25

  Meijl v Jesse

   2.57

26

  Damen Dries

   3.05

27

  Moortgat Pieter

   3.07

28

  Crocq du Sil

   3.12

29

  Crocq du Tijn

   3.14

30

  Moons Loek

   3.26

31

  Martens Jellis

   3.26

32

  Fonteijn Marvin

   3.33

33

  Verheijen Bas

   3.50

34

  Duisters Daan

   3.51


Meisjes 600m

1

  Damen Sophie

   2.32

2

  Duisters Ilse

   2.36

3

  Vercoelen Kim

   2.44

4

  Martens Isa

   3.03

5

  Martens Janne

   3.27

6

  Bouhad Rita

   3.30

7

  Eerdt v Sarah

   4.02

8

  Eerdt v Nina

   4.42

9

  Keijsers Quinty

   5.00


Jongens 1000m

1

  Heesakkers Math

   3.15

2

  Beerten Luc

   3.29

3

  Duisters Koen

   3.35

4

  Zegels Yaimy

   3.49

5

  Stevens Glen

   4.07

6

  Damen Bram

   4.08

7

  Moons Daan

   4.10

8

  Rijks Ramon

   4.14

9

  Verkoelen Bas

   4.16

10

  Mennen Luuk

   4.37

11

  Vonken Niel

   4.57

12

  Lamers Job

   5.14

13

  Diemieter Mitko

   5.15


Meisjes 1000m

1

  Vonken Diede

   3.53

2

  Swinnen Linde

   3.54

3

  Soers Naomi

   4.11

4

  Moorsel v Romy

   4.12

5

  Neijssen Sannah

   4.18

6

  Imade Lucy

   4.29

7

  Vonken Sanne

   4.29


Jongens 1500m

1

  Rademakers Vic

   6.36


Meisjes 1500m

1

  Beelen Maxime

     7.06

2

  Houben Susan

     7.26

3

  Rijdt van de Aafje

     8.05

4

  Rijdt van de Nikki

     8.16

5

  Moorsel Kim

     8.50

6

  Ool van Larissa

   12.13

7

  Bogers Chanou

   12.15

8

  Davids Anne

   15.50

9

  Davids Elise

   15.50


Heren 3500m tot 40 jaar

1

  Mierlo Jeroen

   13.03

2

  Fonteijn Mark

   16.52


Heren 3500m 40 tot 50 jaar

1

  Teunkens Karel

   11.33

2

  Ettinger v Rob

   13.37

3

  Hendriks Peter

   16.58

4

  Geurts Jules

   19.16


Heren 3500m 50 tot 60 jaar

1

  Naus Jack

   13.10

2

  Groenen Marcel

   13.34

3

  Knapen Henk

   14.00

4

  Rijnders Antoon

   23.04

5

  Maes Jan

   34.18


Heren 3500m 60 jaar en ouder

1

  Duisters Tonnie

   13.59

2

  Wildenberg v d Henk

   16.04

3

  Laat de Jan

   16.54

4

  Zegveld Jos

   17.24

5

  Nouwen Harrie

   17.37

6

  Schoenmakers Peter

   21.08

7

  Heusen Gerard

   28.42


Dames 3500m tot 35 jaar

1

  Geurts Hanne

   17.16

2

  Mensvoort v Rianne

   20.27

3

  Vossen Miranda

   21.52


Dames 3500m 35 tot 45 jaar

1

  Maas Jeanne

   15.10

2

  Weert v Francien

   16.47

3

  Vonken Crista

   17.24


Dames 3500m 45 tot 55 jaar

1

  Groenen Liesbeth

   16.14

2

  Lammers Ria

   16.57

3

  Fleuren Corrie

   17.07

4

  Nies Jose

   17.28

5

  Briels Ingrid

   19.02

6

  Geurts Gerian

   19.16

7

  Maes Soeters Lenie

   34.18


Dames 3500m 55 jaar en ouder

1

  Seggelen Annemie

   14.41

2

  Orbon Dimph

   17.03

3

  Stienen Maria

   29.08


Heren 7000m tot 40 jaar

1

  Laar v.d. Hans

   27.19

2

  Moonen Arno

   33.45

3

  Geerdink Raoul

   33.48


Heren 7000m 40 tot 50 jaar

1

  Donne Toon

   24.54

2

  Moors Eddy

   25.45

3

  Philippe Rudi

   26.32

4

  Hooghordel Frank

   27.40

5

  Keijsers Richel

   29.43

6

  Rijsingen van Leon

   33.02


Heren 7000m 50 tot 60 jaar

1

  Huysmans Francis

   26.09

2

  Hertogs Geert

   27.32

3

  Beerten Peter

   28.51

4

  Boskeljon Louis

   30.55

5

  Boskeljon Wil

   31.36

6

  Maes John

   32.23

7

  Dejong Etienne

   36.16

8

  MarŠchel Johan

   37.01

9

  Fleuren Vincent

   38.50


Heren 7000m 60 jaar en ouder

1

  Melick v Herman

   30.40

2

  Aspers Wiel

   35.59


Dames 7000m tot 35 jaar

1

  Litjens Marielle

   34.50

2

  Pleunis Maartje

   38.14


Dames 7000m 35 tot 45 jaar

1

  Sterre v d Marjo

   33.40

2

  Geuns Martine

   36.16


Dames 7000m 45 tot 55 jaar

1

  Rijsingen v Anne Maria

   36.49

2

  Desar Henriette

   37.28

3

  Kruijs v d Karin

   37.28

4

  Rijkers Ria

   42.36


Heren 10500m tot 40 jaar

1

  Looymans Sander

   41.35

2

  Broek v d Hans

   43.18

3

  Ledoc Pascal

   44.01

4

  Gerlings Jos

   44.11


Heren 10500m 40 tot 50 jaar

1

  Driesen Ronny

   36.08

2

  Swinnen Francis

   37.59

3

  Aggel v Marcel

   46.47

4

  Rijkers Cor

   48.04

5

  Crocq du Eric

   49.03

6

  Retera Bart

   53.35


Heren 10500m 50 tot 60 jaar

1

  Vlierden Hans v.

   43.15

2

  Bogers Eric

   50.48

3

  Liht v Rigo

   55.15

4

  Aerts Jean

   57.23

5

  Herben Guy

   57.53


Heren 10500m 60 jaar en ouder

1

  Hermans Kees

   46.48

2

  Hulsmans Pierre

   52.08


Dames 10500m 45 tot 55 jaar

1

  Einden v d Linda

   49.07

2

  Noten Ria

   52.56

3

  Janssen Anita

   53.00


Dames 10500m 55 jaar en ouder

1

  Palmans Mia

   55.15