Tweeëntwintigste Budelse Trimloopserie 2010

 

Uitslag loop 26 Mei


 


Jongens 600m

1

  Philippe Jasper

   2.19

2

  Vos Wilgard

   2.24

3

  Martens Rein

   2.25

4

  Spee Jochem

   2.26

5

  Vos Jordy

   2.28

6

  Bogers Youri

   2.31

7

  Heesakkers Ties

   2.34

8

  Broers Gijs

   2.36

9

  Neijssen Ruud

   2.40

10

  Vercoelen Bas

   2.41

11

  Damen Bram

   2.41

12

  Meijl v Harm

   2.43

13

  Vlierden v Twan

   2.43

14

  Ras Wessel

   2.44

15

  Spee Wouter

   2.45

16

  Bergmans Bas

   2.46

17

  Vonken Jan

   2.47

18

  Duisters Cris

   2.50

19

  Staalduinen van Tijn

   2.52

20

  Clercq de Luc

   2.56

21

  Fonteijn Rowan

   2.57

22

  Claes Maurice

   2.57

23

  Bergmans Thijs

   3.03

24

  Bogers Finn

   3.13

25

  Vonken Niels

   3.15

26

  Crocq du Sil

   3.22

27

  Broers Stan

   3.32

28

  Crocq du Tijn

   3.35

29

  Rulleraad Kevan

   3.56

30

  Fonteijn Marvin

   4.09

31

  Moons Loek

   4.36


Meisjes 600m

1

  Damen Sophie

   2.39

2

  Duisters Ilse

   2.39

3

  Sterke de Fleur

   2.45

4

  Meijl v Carmen

   2.50

5

  Vercoelen Kim

   2.52

6

  Bergmans Vicky

   3.03

7

  Vercoelen Laura

   3.24

8

  Martens Janne

   3.29

9

  Govers Bo

   3.30

10

  Dungen v d Maud

   3.50

11

  Neijssen Loes

   3.57

12

  Saes Jessie

   4.04


Jongens 1000m

1

  Janssen Bob

   3.15

2

  Boomen v d Pim

   3.30

3

  Heesakkers Luuk

   3.40

4

  Neijssen Roel

   3.40

5

  Duisters Koen

   3.44

6

  Franse Lucas

   3.51

7

  Neijssen Stef

   3.54

8

  Vermeulen Stef

   3.59

9

  Zadelhoff Aart

   4.02

10

  Eijck v Niek

   4.07

11

  Moons Daan

   4.22

12

  Davids Romek

   4.24

13

  Willems Niels

   4.57

14

  Rooy van Jurre

   5.10

15

  Rijks Ramon

   5.10

16

  Vlassak Jesper

   5.11

17

  Hegge Sem

   5.13


Meisjes 1000m

1

  Vonken Diede

   3.51

2

  Rijdt van de Aafje

   3.53

3

  Swinnen Linde

   3.55

4

  Swinnen Martine

   4.19

5

  Neijssen Sannah

   4.25

6

  Hoof v Sharon

   5.03

7

  Brouns Nikki

   5.03

8

  Vonken Sanne

   5.06


Jongens 1500m

1

  Rademakers Vic

   6.26


Meisjes 1500m

1

  Houben Suzan

   6.53

2

  Rijdt van de Nikki

   7.32

3

  Rademakers Kaity

   8.03


Heren 3500m tot 40 jaar

1

  Saes Joey

   12.28

2

  Duisters Teun

   12.29

3

  Mierlo Jeroen

   12.45

4

  Lierop van Roel

   12.46

5

  Houben Patrick

   13.26

6

  Fonteijn Mark

   15.39

7

  Mierlo van Marc

   16.04

8

  Winters Rik

   16.26


Heren 3500m 40 tot 50 jaar

1

  Teunkens Karel

   11.40

2

  Retera Bart

   15.35

3

  Houben Henny

   16.44


Heren 3500m 50 tot 60 jaar

1

  Naus Jack

   13.28

2

  Groenen Marcel

   13.29

3

  Knapen Henk

   14.08

4

  Zegveld Jos

   16.46

5

  Maes Jan

   20.15


Heren 3500m 60 jaar en ouder

1

  Duisters Tonnie

   13.56

2

  Sprankenis Martien

   18.06

3

  Schoenmakers Peter

   19.44

4

  Heusen Gerard

   25.21


Dames 3500m tot 35 jaar

1

  Schoenmaekers Ilse

   14.58

2

  Raemaekers Ilona

   15.45

3

  Sprakenis Mari‰lle

   16.25

4

  Groot Arjan

   18.15

5

  Looymans Marlou

   18.55

6

  Muijsers Mirthe

   19.15

7

  Vogels Irma

   19.38

8

  Clement Myrte

   21.37


Dames 3500m 35 tot 45 jaar

1

  Bekkers Hetty

   16.37

2

  Vonken Crista

   17.22

3

  Damen Hetty

   19.35


Dames 3500m 45 tot 55 jaar

1

  Seggelen Annemie

   14.38

2

  Lammers Ria

   16.37

3

  Fleuren Corrie

   17.46

4

  Nies Jose

   17.57

5

  Schuermans Arlette

   18.15

6

  Rijkers Ria

   19.15


Dames 3500m 55 jaar en ouder

1

  Orbon Dimph

   17.51

2

  Bogers Ria

   19.00

3

  Stienen Maria

   25.45


Heren 7000m tot 40 jaar

1

  Philippe Rudi

   25.58

2

  Janssen Rob

   26.07

3

  Mommers Corne

   28.02

4

  Widenberg v d Sepp

   30.07


Heren 7000m 40 tot 50 jaar

1

  Donne Toon

   25.01

2

  Daal van Wil

   27.19

3

  Raemaekers Marcel

   29.43

4

  Ettinger van Rob

   31.24

5

  Vangeneugden Ron

   33.37

6

  Rijsingen van Leon

   33.48

7

  Haalen van Ruud

   34.22

8

  Lenders John

   38.02


Heren 7000m 50 tot 60 jaar

1

  Huysmans Francis

   25.51

2

  Groenen Marcel

   27.21

3

  Beerten Peter

   27.22

4

  Hertogs Geert

   28.25

5

  Boskeljon Louis

   30.21

6

  Maes John

   30.30

7

  Overman Hans

   30.34

8

  Boskeljon Wil

   31.11

9

  Lauwers Wim

   32.33

10

  Dejong Etienne

   35.35


Heren 7000m 60 jaar en ouder

1

  Aspers Wiel

   34.23

2

  Wildenberg v d Henk

   34.27

3

  Beenders Jos

   41.18


Dames 7000m tot 35 jaar

1

  Litjens Marielle

   33.07

2

  Lenaers Judith

   33.20

3

  Pleunis Maartje

   34.40


Dames 7000m 35 tot 45 jaar

1

  Einden van den Linda

   30.34

2

  Laarhoven Monique

   32.45

3

  Geuns Martine

   35.30


Dames 7000m 45 tot 55 jaar

1

  Emmers Anita

   32.45

2

  Maes Soeters Lenie

   43.10


Dames 7000m 55 jaar en ouder

1

  Laar v Tilly

   30.00

2

  Laar v Tilly

   30.00

3

  Staals Beppie

   31.50


Heren 10500m tot 40 jaar

1

  Laar v.d. Hans

   42.05

2

  Broek van de Hans

   43.53

3

  Leduc Pascal

   44.03

4

  Neven Wim

   44.09

5

  Vlierden v Johan

   44.14


Heren 10500m 40 tot 50 jaar

1

  Swinnen Francis

   37.46

2

  Moors Eddy

   37.55

3

  Winters Twan

   40.48

4

  Merks Rene

   41.36

5

  Stultiens Bob

   42.42

6

  Crocq du Eric

   48.02


Heren 10500m 50 tot 60 jaar

1

  Vlierden Hans v.

   42.34

2

  Hunsel Rene‚ v.

   44.46

3

  Dooren v. Hans

   48.58


Heren 10500m 60 jaar en ouder

1

  Hermans Kees

   44.12

2

  Kirkels Michel

   47.21

3

  Hoeken Michel

   48.40


Dames 10500m tot 35 jaar

1

  Ettinger v Anita

   50.17

2

  Janssen Anita

   51.44


Dames 10500m 35 tot 45 jaar

1

  Kruijs v d Karin

   56.57


Dames 10500m 45 tot 55 jaar

1

  Noten Ria

   51.40

2

  Desar Henriette

   56.57