TEAMLOOP 2011

Jeugdteams

                 
  loop 1 loop 2 loop 3 loop 4   totaaltijd      

600 meter

                 

De Snelle Bliksems 2

                 
Joeri de Jaeger 2,52 4:00 4:00 4:00   loop1 8:33    
Tijn deu Croq 3:21 3:00 3:09 3:00   loop2 9:47    
Finn Adams 2:56 2:47 2:47 4:00   loop3 9.55    28.15 28:15:00
Khalid Bouhad 2:45 4:00 4:00 2:57   loop4
9:57
 
38:12:00
                   

De Snelle Bliksems 1

                 
Luuk Duisters 2:47 2:37 2:44 2:45   loop1 8:19    
Finn Bogers 2:42 2:40 2:39 2:46   loop2 8:04    
Tjerk Beerten 2:56 2:49 2:50 2:49   loop3 8:10   24:33:00
Joeri Smeets 2:50 2:47 2:47 2:52   loop4
8:20
 
32:53:00
Daan Duisters 3:51 4:00 4:00 4:26          
                   

SV Budel E6

                 
Jan Vonken 2:35 4:00 2:30 2:48   loop1 7:44    
Jesper v Hoof 2:38 2:35 2:26 2:30   loop2 7:43    
Siem Clerkx 2:42 4:00 2:48 2:42   loop3 7.28
22:55
22.45.00
Ruben te Raay 2:35 2:35 2:34 2:37   loop4
7:46
  30:42:00
Twan v Vlierden 2:34 2:33 2:32 2:39          
                   

De Koele Kikkers

                 
Jesse te Raay 2:52 2:54 2:47 3:00   loop1 8:34    
Jesse v Meijl 2:57 4:00 4:00 4:00   loop2 8:36    
Pieter Moorgat 3:07 3:00 3:07 2:52   loop3 8.34   25.44.00
Stan Hendriks 2:47 2:42 2:40 2:42   loop4
8:36
 
34:20:00
                   

De Hoortrunners

                 
Dries Damen 3:05 3:00 3:05 2:57   loop1 7:29    
Ruben v Thiel 2:44 2:45 2:37 2:35   loop2 7:32    
Cris Duisters 2:21 2:26 2:25 2:23   loop3 7.29
22:30
22.30.00
Sophie Damen 2:32 2:31 2:32 2:30   loop4
7:26
 
29:56:00
Ilse Duisters 2:36 2:35 2:32 2:33          
                   

The Boys

                 
Harm v Meijl 2:38 4:00 2:33 2:35   loop1 7:11    
Wouter Spee 2:24 2:19 2:23 2:25   loop2 7:05    
Jellis Martens 3:26 3:11 4:00 3:19   loop3 7.04
21:20
21.20.00
Sieme Vos 2:29 2:31 2:27 2:19   loop4
7:02
 
28:22:00
Sepp Aendekerk 2:18 2:15 2:15 2:18          
                   

De Straaljagers

                 
Luuke Lammers 4:00 3:50 3:15 3:01   loop1 12:00    
Janne Martens 4:00 3:27 3:13 3:00   loop2 10:18    
Femke Egberts 4:00 3:50 3:31 3:13   loop3 9.51   32.09.00
Eline Egberts 4:00 3:27 4:33 3:09   loop4
9:08
 
41:17:00
Zenna Lammers 4:00 3:59 4:38 4:14          
Luna Balogiannis 4:00 3:24 3:23 3:07          
                   

1000 meter

                 

De Budelse Sprinters

                 
Noami Soers 4:11 4:20 4:09 4:13   loop1 11:39    
Diede Vonken 3:53 3:45 3:57 3:55   loop2 11:33    
Sannah Neijssen 4:18 4:30 5:00 4:17   loop3 11.39   34.51.00
Sanne Vonken 4:29 4:38 4:52 4:37   loop4
12:25
 
47:16:00
Stef Neijssen 5:00 5:00 5:00 5:00          
Koen Duisters 3:35 3:28 3:33 5:00          
                   

The E-Team

                 
Jaimij Zeegers 3:49 3:32 5:00 5:00   loop1 13:33    
Job Lamers 5:14 5:00 4:36 4:30   loop2 12:01    
Dimitar Mitko 5:15 4:21 4:30 4:20   loop3 13.43   39.17.00
Glen Stevens 4:07 4:08 4:50 3:53   loop4
12:43
 
52:00:00
Niels Vonken 4:57 5:00 4:58 4:30          
Luuk Mennen 4:37 4:32 4:37 4:39          
                   

De Snelle Hazen

                 
Youri Bogers 5:00 3:40 4:01 3:59   loop1 15:00    
Rien Martens 5:00 3:28 3:25 3:31   loop2 10:40    
Jochem Spee 5:00 3:43 3:41 3:44   loop3 10.46   36.26.00
Jordy Vos 5:00 3:32 3:40 3:38   loop4
10:53
 
47:19:00
Bas Bergmans 5:00 3:53 4:00 3:59          
Tijn v Staalduinen 5:00 4:03 4:22 4:05          
                   

uitslag 18 mei

                 
                   

600 meter

                 
The Boys 7:11                
De Hoortrunners 7:29              
SV Budel E6 7:44              
De Sn Bliksems1 8:19                
De Sn Bliksems 2 8:33                
De Koele Kikkers 8:34                
De Straaljagers 12:00                
                   

1000 meter

                 
De Budelse Sprinters   11:39              
The E - Team   13:33              
De Snelle Hazen   15:00              
                   
                   

uitslag 1 juni

                 

 

                 

600 meter

                 
The Boys 7:05    
De Hoortrunners 7:32    
SV Budel E6 7:43    
De Sn Bliksems1 8:04    
De Koele Kikkers 8:36    
De Sn Bliksems 2 9:47    
De Straaljagers 10:18    
                   

1000 meter

                 
De Snelle Hazen   10:40              
De Budelse Sprinters   11:33              
The E-Team   12:01              
                   

uitslag 15 juni

                 
                   

600 meter

                 
The Boys 7:04                
De Hoortrunners 7:18                
SV Budel E6 7:29                
De Sn Bliksems1 8:10                
De Koele Kikkers 8:34                
De Straaljagers 9:51                
De Sn Bliksems 2 9:55                
                   

1000 meter

                 
De Snelle Hazen   11:39              
De Budelse Sprinters   13:33              
The E- Team   15:00              
                   

uitslag 29 juni

                 
                   

600 meter

                 
The Boys 7:02                
De Hoortrunners 7:26                
SV Budel E6 7:46                
De Sn Bliksems1 8:20                
De Koele Kikkers 8:36                
De Straaljagers 9:08                
De Sn Bliksems 2 9:57                
                   

1000 meter

                 
De Snelle Hazen   10:53              
De Budelse Sprinters   12:25              
The E- Team   12:43              
                   

Eindstand

                 

600 meter

                 
The Boys     28:22:00          
De Hoortrunners     29:56:00          
SV Budel E6     30:41:00          
De Sn Bliksems1     32:53:00          
De Koele Kikkers     34:20:00          
De Sn Bliksems 2     38:12:00          
De Straaljagers     41:17:00          
                   

1000 meter

                 
De Budelse Sprinters     47:16:00          
De Snelle Hazen     47:19:00          
The E- Team     52:00:00